Vattacukorhajú lány

hello hétfő

Egy hét múlva szabadságolom magam, várhatóan két hétre. A szabadság alatt nem készülnek új mankák, nem tudok majd postázni, vásárlást intézni. A wamp is beleesik ebbe az időszakba, ezért arra gondoltam, ezen a héten csinálok egy 20 %-os akciót. A fészbukon ezt úgy reklámoztam be, hogy “szokásos” 20 %, de utána rájöttem, hogy eddig csak 15 volt, tehát figyelem, ez még jobb alkalom:))

Az árak pedig:

Reprók 3 ezer helyett 2400, Manka 5100 helyett 4080, gyerek Mankatáska 6 ezer helyett 4800, felnőtt Mankatáska 7 ezer helyett 5600, Frida Kahlo 9 ezer helyett 7200 (a Manka könyvre nem érvényes, marad 1200 Ft.)Az akció péntekig él.

Itt tudtok válogatni. Szép hetet mindenkinek!

Kommentek

(A komment nem tartalmazhat linket)
  1. Anonymous says:

    MASSACHUSETTS ARDEN with the IRA and REDPATH-INFORMING – GED TILLMANN DICK CHENEY-DI YOUNG – CALIFORNIA

  2. Anonymous says:

    Best Forex Brokers stp ndd ecn http://4runnerforex.com free metatrader demo, the top forex broker is 4runnerforex tight low spreads.


Kommenteléshez kérlek, jelentkezz be:

| Regisztráció


Üdvözlünk a Cafeblogon! Belépés Regisztráció Tovább az nlc-re!